Hakkımızda

AHAL Tarım & Hayvancılık; FSE Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, dış yatırımcı ortağıyla ülkeler arası ticari bağlarını sıkı tutan ve geliştiren kurumsal bir firmadır.

2016 yılında Manisa’nın Salihli ilçesinde yumurta üretim faaliyetlerine başlayan firmamız 72.500 metrekarelik bir alanda tam otomasyon sistemle şu anda faaliyetini sürdürmektedir. 

Firmamızın amacı; yıl sonuna kadar ihtiyacı olan yemi kendi üreterek hedeflediği yumurta üretimini 225.000 Adet/Gün'e çıkarmaktır. Ayrıca, firmamız tavuk gübresini fermente yoluyla kurutarak tarıma kazandırmak için çalışmalara başlamıştır. Bu hedef dâhilinde sadece Türkiye içinde önemli bir üretici olmakla kalmayıp, dış ticaret bağlantılarıyla kısa zamanda ihracata da başlayacaktır.
Sektöre dair 7 yılı aşkın yurt dışı geçmişi, firmanın sağladığı güçlü referansların ve iş bitirici karakterin kesin ve somut teminatıdır. Üretimde Avrupa Birliği kalite standartlarını ilke edinen AHAL Tarım & Hayvancılık, bu skalayı sürekli en yüksekte tutmak için disiplin ve kararlılıkla çalışmaktadır.